Włoszczowa: szkolenia dla bezrobotnych

radio_kielce(17.01.2009)
Prawie 450 osób będzie mogło skorzystać z kursów i szkoleń, zorganizowanych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego we Włoszczowie dzięki dotacji z Europejskiego Funduszu Społecznego...

...Swoje kwalifikacje mogą podnieść zarówno osoby bezrobotne, jak i pracujące - poinformował Dyrektor włoszczowskiego ZDZ-tu, Marian Dudziński.

Szkolenia prowadzone będą w zakresie czterech projektów. Najwięcej osób będzie mogło skorzystać z programu: „Profesjonalny pracownik szansą na rozwój regionu”. Jest on skierowany do pracujących. To kursy językowe, oraz zawodowe: księgowość, grafika komputerowa i projektowanie stron WWW, a także profesjonalne szkolenia: przewóz niebezpiecznych towarów, czy też marketing i reklama.

ZDZ proponuje również kursy dla bezrobotnych - „Od szkolenia do zatrudnienia” - powiedział Marian Dudziński. Oprócz szkoleń zawodowych są także językowe.

Swoje kwalifikacje mogą podnosić również rolnicy. Dyrektor ZDZ-tu mówi, że warto zainteresować się kursami, tym bardziej, że są bezpłatne. Nabór wciąż trwa. Szkolenia rozpoczną się na przełomie stycznia i lutego.

Radio Kielce - 17.01.2009 r.

d-gz

Ostatnie wideo

zg zdz

© 2017 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach

Stroną administruje IThelper.pl - Szablony Joomla na zamowienie

Poprawny kod XHTML 1.0 oraz CSS